Revelion 2027 în Bran – 3 nopți cu demipensiune

BRAN BELVEDERE INTERNATIONAL

Revelion 2026–2027 în Bran

Trecerea dintre ani la Bran Belvedere International

30 decembrie 2026 – 2 ianuarie 2027
3 nopți cu demipensiune · Cină festivă · DJ și petrecere

Sună pentru rezervareSolicită disponibilitatea
Afiș Revelion 2026–2027 la Bran Belvedere International
Apasă pe afiș pentru a-l vedea la dimensiune completă. Piscina din imagine este prezentată vara.

Pachet Revelion 2027 la munte: 3 nopți în Bran

Pentru Revelion 2027 în Bran, te așteptăm la Bran Belvedere International, într-o atmosferă caldă, cu mese împreună, muzică și bucuria unei escapade la munte. Am pregătit un sejur de 3 nopți cu demipensiune, o seară festivă de Revelion și un început de an tihnit.

Sosire: 30 decembrie 2026 · Plecare: 2 ianuarie 2027. Tarifele sunt pentru întregul pachet de 3 nopți, nu pentru o singură noapte.

Ce include pachetul

  • 3 nopți de cazare;
  • Demipensiune: mic dejun și cină;
  • Meniu festiv de Revelion;
  • DJ și petrecere;
  • Foc de artificii la miezul nopții;
  • Șampanie la miezul nopții.

Băuturile sunt incluse exclusiv în cadrul cinei festive.

1 ianuarie 2027 · Brunch de Anul Nou

După noaptea de sărbătoare, te așteptăm la un brunch târziu de Anul Nou, cu tradiționala ciorbă de potroace acră.

Tarife Revelion 2027 – pachet de 3 nopți

Tip de cazareTarif pachet
Cameră Dublă Superior2.499 lei/persoană/sejur
Cameră Dublă Standard
Doar 1 cameră disponibilă
2.199 lei/persoană/sejur
Cameră Triplă1.999 lei/persoană/sejur
Cameră Twin1.999 lei/persoană/sejur
Apartament / Studio6.999 lei/pachet

Un început de an frumos merită rezervat din timp

Camerele pentru Revelion se rezervă rapid, iar la categoria Dublă Standard mai este disponibilă o singură cameră. Alege acum sejurul pentru tine și cei dragi, înainte ca locurile să se ocupe. Te așteaptă trei nopți la munte, mese festive și bucuria de a întâmpina împreună noul an.

Contactează-ne pentru rezervare

Pachetul Apartament / Studio este pentru 3 adulți sau 2 adulți + 2 copii până la 12 ani.

Descoperă camerele și apartamentele noastre și contactează-ne pentru disponibilitate și condițiile de rezervare pentru 30 decembrie 2026 – 2 ianuarie 2027.

Meniul cinei festive de Revelion

Gusturi de sărbătoare pentru o seară petrecută împreună:

  • Aperitiv;
  • Pește cu garnitură de risotto;
  • Mix grill cu cartofi la cuptor și salată;
  • Desert;
  • Tort festiv „La mulți ani!”.

Băuturi în cadrul cinei festive

Whisky, pălincă, afinată, vișinată, vin, bere, apă, suc și cafea. Șampanie la miezul nopții.

Băuturile sunt incluse exclusiv în cadrul cinei festive de Revelion.

Revelion la munte, aproape de Castelul Bran

Bran Belvedere International se află pe Strada Predeluț 101, la aproximativ 2 km de Castelul Bran. Sejurul de Revelion 2026–2027 îmbină cazarea la munte cu demipensiunea și petrecerea de Anul Nou. Alege camera potrivită pentru un sejur în cuplu, cu familia sau cu prietenii.

Întrebări despre oferta de Revelion 2027

În ce perioadă este sejurul de Revelion?

Pachetul începe pe 30 decembrie 2026 și include 3 nopți de cazare, cu plecare pe 2 ianuarie 2027.

Cât costă cazarea de Revelion 2027?

Pachetul de 3 nopți costă 1.999 lei/persoană/sejur în Cameră Triplă sau Twin și 2.499 lei/persoană/sejur în Cameră Dublă Superior. Camera Dublă Standard costă 2.199 lei/persoană/sejur. Apartamentul / Studioul costă 6.999 lei/pachet pentru 3 adulți sau 2 adulți și 2 copii până la 12 ani.

Ce include demipensiunea?

Pachetul include cazare, mic dejun și cină. Pentru noaptea de Revelion sunt incluse meniul festiv, DJ-ul și petrecerea, focul de artificii și șampania la miezul nopții.

Băuturile sunt incluse pe durata întregului sejur?

Nu. Băuturile sunt incluse exclusiv în cadrul cinei festive de Revelion.

Ce program este pregătit pe 1 ianuarie?

Pe 1 ianuarie 2027 este inclus un brunch târziu de Anul Nou cu tradiționala ciorbă de potroace acră.

Piscina poate fi folosită de Revelion?

Piscina proprietății este exterioară și sezonieră. Accesul la piscină nu face parte din oferta de Revelion. Fotografia piscinei din afiș prezintă exteriorul vara.

Cum rezerv pachetul de Revelion?

Sună la +40 745 070 803 · +40 722 383 644 sau folosește formularul de contact. Menționează tipul camerei, numărul de adulți și vârstele copiilor, dacă este cazul. Echipa îți confirmă disponibilitatea, suma totală, avansul și condițiile de anulare înainte de rezervare.

Rezervă Revelionul la Bran

Bran Belvedere International · Str. Predeluț 101, Bran, Brașov

+40 745 070 803 · +40 722 383 644
info@branbelvedere.ro

Trimite o cerere de rezervare